Оксана Кузяків

Чим відрізняються соціологи від інших? Вони зазвичай ширше, з вищої перспективи, дивляться на ту чи іншу проблему, можуть проаналізувати її з різних площин та позицій.

Оксана Кузяків, випускниця факультету 1995 року, виконавчий директор ГО «Інститут економічних досліджень та політичних консультацій»

 

«Аналітичний центр, де я працюю, спеціалізується на дослідженнях та консультаціях з питань вироблення державної політики. Поряд зі мною працюють економісти та юристи, фахівці з міжнародних відносин і торгівлі та, звичайно ж, соціологи. Чим відрізняються соціологи від інших? Вони зазвичай ширше, з вищої перспективи, дивляться на ту чи ту проблему, можуть проаналізувати її з різних площин та позицій. Це важливо, коли даєш рекомендації тим, хто ухвалює важливі рішення, що впливають на життя нашого суспільства та кожного з нас.

В сучасному світі все швидко змінюється. Соціологія, як професія відкриває багато потенційних “вікон” та “дверей”, коди можна сміливо йти. Ви одночасно й філософ, й дослідник конкретних суспільних явищ, й статистик-практик чи спеціаліст з ринку праці, ви може бути маркетологом чи фахівцем з управління, журналістом та громадським діячем – всі ці можливості відкриває перед Вами освіта, здобути за спеціальністю “соціологія”».