Випускник нашого факультету здобув престижну дослідницьку стипендію

Випускник факультету соціології Олексій Шестаковський здобув дослідницьку стипендію імені Карнеґі (Carnegie Fellowship Research Program) для проведення дослідження на базі одного з американських університетів.

Олексій Шестаковський закінчив факультет соціології КНУ в 2007 році, будучи призером Всеукраїнської студентських олімпіад з соціології 2005 і 2007 років та вже маючи фахові публікації. Продовживши навчання в аспірантурі факультету, він наприкінці 2011 року захистив кандидатську дисертацію на тему «Міжетнічні упередження в українському суспільстві», виконану під керівництвом доцента кафедри галузевої соціології Юрія Тарабукіна. Нині Олексій працює науковим співробітником Інституту економіки та прогнозування Національної академії наук України, а також співпрацює з Українським інститутом соціальних досліджень імені Олександра Яременка. Основні наукові інтереси Олексія Шестаковського стосуються міжетнічних відносин, ксенофобії, трудової міграції та ВІЛ/СНІД.

Корпорація Карнеґі надає свої стипендії науковцям для проведення досліджень в університетах США в галузі гуманітарних та соціальних наук, маючи на меті «поглиблювати й поширювати знання». В рамках свого чотиримісячного стажування в США Олексій Шестаковський працюватиме над дослідженням на тему «Транснаціональний соціальний простір і стратифікація: Трудова міграція з України як соціальна мобільність» (Transnational Social Space and Stratification: Labor Migration from Ukraine as a Social Mobility).

Вітаємо Олексія з успіхом і бажаємо плідного стажування!