Богдан Мотузенко

Соціологія крім суто професійних знань дає світогляд – тому можливості для роботи надзвичайно широкі: мені довелося попрацювати і в рекламі і в маркетингу, займатись політтехнологіями, соціальною аналітикою, знімати художнє кіно, бути бізнес- та проектним консультантом. І в кожній з цих царин професія ставала перевагою, хоча й доводилося багато чому вчитися.

Богдан Мотузенко, випускник факультету 1999 року, директор департаменту аналітичного забезпечення консорціуму «Індустріальна група»

«Соціологія крім суто професійних знань дає світогляд – тому можливості для роботи надзвичайно широкі: мені довелося попрацювати і в рекламі і в маркетингу, займатись політтехнологіями, соціальною аналітикою, знімати художнє кіно, бути бізнес- та проектним консультантом. І в кожній з цих царин професія ставала перевагою, хоча й доводилося багато чому вчитися.

Соціологічний фах дає змогу працювати з досвідом суспільства, використовуючи закономірності соціального у будь-якій з прикладних сфер знання: і література, і журналістика, і державне управління, і політика та багато іншого зараз не можливі без соціологічних знань. Сучасні замовники потребують уже не тільки результатів досліджень але й повноцінного консультування з боку соціолога, змістовної участі у проектах».