Оголошено прийом студентів на 1 курс бакалаврату

Сайт для абітурієнтів факультету соціології КНУ:

Відбіркова комісія факультету соціології

Адреса: ст. М. «Виставковий центр», просп. Глушкова, 4-Д, корпус факультетів кібернетики і соціології, кімн. 504, тел. +38 (044) 521-32-15

Прийом заяв від абітурієнтів для участі у конкурсному відборі для вступу до Київського національного університету імені Тараса Шевченка для вступників на ОС "бакалавр" 2020 року:
з 9:00 год. 13 серпня до 18:00 год. 22 серпня

Години роботи комісії:

Пн.-Пт: 9.00 – 17.00

16, 22, 31 серпня з 9.00 до 18.00

15 серпня, 05 вересня з 9.00 до 14.00

Повна інформація про вступну кампанію 2020 року знаходиться на сторінці http://vstup.univ.kiev.ua/pages/61

Для абітурієнтів з тимчасово непідконтрольних територій, які не складали зовнішнє незалежне оцінювання і бажають вступити на бюджетну форму навчання, передбачені вступні іспити. ТУТ ви можете ознайомитися з розкладом консультацій, що передують іспитам. А ТУТ ви можете дізнатися, коли і де саме відбудуться самі іспити.

Вступники з тимчасово непідконтрольних теориторій, які бажають податися на контрактну форму навчання, можуть ознайомитися з графіком консультацій ТУТ, а з графіком самих іспитів ТУТ.

Етапи вступної кампанії

Початок прийому заяв від абітурієнтів для участі у конкурсному відборі

13 серпня 2020 року

Закінчення прийому заяв і документів.

22 серпня 2020 року о 18.00

Терміни проведення Київським національним університетом імені Тараса Шевченка вступних іспитів.

17 серпня – 22 серпня

2020 року

Оприлюднення рейтингового списку вступників із зазначенням рекомендованих до зарахування на навчання за державним замовленням

27 серпня 2020 року до 12.00

Закінчення терміну виконання вступниками, рекомендованими до зарахування, вимог до зарахування за кошти державного бюджету.

31 серпня 2020 року до 18.00

Зарахування вступників на навчання за державним замовленням

5 вересня 2020 року

Зарахування вступників на навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб

До 15 вересня 2020 року

Переведення на вакантні місця державного замовлення та на місця за рахунок цільових пільгових державних кредитів осіб, які зараховані на навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб

До 15 вересня 2020 року

Перелік освітніх спеціальностей, за якими оголошується прийом на навчання, ліцензовані обсяги та нормативні терміни навчання на освітній ступінь бакалавра

Галузь знань

Спеціальність

Освітня програма

Ліцен­зований обсяг

Норма­тивний термін нав­чання

Факультет / інститут

05 Соціальні та поведінкові науки

054 Соціологія

Соціологія

Соціальні технології

Соціологічне забезпечення управлінських процесів

20 (контракт)

Факультет соціології

Ліцензований обсяг 100, максимальний обсяг державного замовлення у 2019 році – 74.
47 - "Соціологія", 27 - "Соціальні технології".

Тематичні блоки бакалаврської освітньої програми "Соціологія":
• Прикладні соціологічні дослідження
• Соціологія урбанізації та глобалізації
• Соціологія менеджменту та маркетингу
• Соціальна аналітика
• Соціальні комунікації

Тематичні блоки бакалаврської освітньої програми "Соціальні технології":
• Соціальні технології економ сфери: менеджмент та маркетинг
• Соціальні технології в політиці та масових комунікаціях

Тематичні блоки бакалаврської освітньої програми "Соціологічне забезпечення управлінських процесів":

• Управління соціально-економічним розвитком
• Управління територіальними спільнотами

Секретаріат приймальної комісії:

Адреса: Проспект Глушкова 4е (корпус механіко-математичного факультету) кабінети 4 – 6. тел +38 (044) 521-35-61

Реєстрація на вступні іспити для вступу за ОС Бакалавр вступників, щодо яких застосовуються спеціальні умови для участі у конкурсному відборі на основі повної загальної середньої освіти.

Період реєстрації 20-31 липня 2020 року.

Форма реєстрації - електронна, в системі Приймальної комісії Київського національного університету імені Тараса Шевченка https://master.knu.ua

Для реєстрації на іспити вступникам, відповідно до Правил прийому, потрібно подати в електронній формі копію документа, що посвідчує особу, копію документа про повну загальну середню освіту або довідку закладу освіти про завершення її здобуття до 10 липня 2020 року, копії документів, що підтверджують право вступника на участь у вступному іспиті, фото 3х4 на документи.

Під час реєстрації буде можливість обрати конкурсні предмети відповідно до обраних конкурсних пропозицій (додаток 2.4 розділу ІІ Правил прийому до Київського національного університету імені Тараса Шевченка у 2020 році.