Олег Мазурик і Маргарита Широкова відвідали Форум з розвитку людського капіталу Human Capital UA 2023

25 жовтня 2023 р. представники факультету соціології Олег Мазурик і Маргарита Широкова відвідали Форум з розвитку людського капіталу Human Capital UA 2023. Організаторами форуму стали Центр економічного відновлення, EasyBusiness, Програма розвитку ООН в Україні (ПРООН). У події брали участь очільники Міністерств, керівники громадських організацій, ЗМІ, дипломати та бізнес.

Перша віце-прем'єр-міністр — міністр економіки України Юлія Свириденко презентувала урядові напрацювання з людського капіталу, а команда Центру економічного відновлення показала глибинні дослідження різних аспектів human capital України. Зі звітами з досліджень можна ознайомитися за покликанням: https://www.humancapitalua.com/research/

У дискусіях взяли участь міністерка соціальної політики України Оксана Жолнович, міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко, академік НАНУ, доктор економічних наук Елла Лібанова, виконавчий директор МБФ «Відродження» Олександр Сушко та інші.

Метою форуму було створення єдиної державної стратегії розвитку людського капіталу із долученням усіх учасників процесу. Найважливіший фактор відновлення економіки України – люди. Повоєнна відбудова, реконструкція та модернізація України неможлива без максимально ефективного залучення інтелекту, сили та інновацій. Сьогодні збереження та розвиток людського капіталу є критично важливим аспектом для існування України. І це вже не лише питання до влади, це – питання до суспільства і кожного з нас.