Презентація книги Володимира Шелухіна «Точка розходження: соціологія та економіка у тіні своїх витоків» 21.04. о 18.00

 

21 квітня о 18.00 відбудеться презентація монографії «Точка розходження: соціологія та економіка у тіні своїх витоків» авторства викладача нашого факультету Володимира Шелухіна.

Чому спроба оновити соціологічну теорію за рахунок економічної викликала наприкінці ХХ ст. значний спротив у фахових колах? Чому сучасні спроби альтернативного оновлення, такі ж проблемні, як і попередня – здійснена у рамках теорії раціонального вибору? Соціологія та економіка зорієнтовані на відмінні епістемологічні принципи, коріння яких суттєво далі дисциплінарного періоду історії обох наук.

У книзі проблематизований зв’язок соціології та Просвітництва й проаналізовані романтичні витоки соціологічного теоретизування. Автор доводить, що розходження між соціологією та економікою лише на позір методологічні, а в змісті й далі продовжують епістемологічну полеміку між просвітницьким та романтичним поглядом на соціальну реальність.

Під час події ми обговоримо:

  • Які ключові інсайти книги?
  • Які наслідки описана ситуація може мати для сучасної соціології?

Захід відбудеться у дистанційному форматі (через Zoom).

Для участі, будь ласка, заповніть гугл-форму:
https://bit.ly/reg_f.

Прямий лінк на відеоконференцію:
https://knu-ua.zoom.us/j/81947657048

З фрагментами праці можна ознайомитися тут: Vox Ukraine (https://bit.ly/vox_l) та Соціологічний часопис (https://bit.ly/svoie_l)

Якщо бажаєте отримати примірник, будь ласка, скористайтеся цією формою: https://forms.gle/WEd9drhdRzedtaXm8. Захід відбудеться в межах щорічної конференції "Шевченківська весна".

Детальніше про конференцію на сайті:
https://socknu.wixsite.com/shvesna2023