ВАЖЛИВО! Необхідна підтримка нашому студентові на передовій

Наш студент наразі перебуває в зоні бойових дій і йому та його підрозділу необхідна допомога. З міркувань безпеки, ми не можемо назвати його ім'я, але за прохання адміністрації факультету ми публікуємо його звернення:

Як одиничний воїн я зараз не маю ні в чому потреби. Однак, як справжній воїн я не можу не піклуватись про своїх побратимів. Як справжній командир не можу закривати очі на проблеми підлеглих, якщо вони є. Як справжній відповідальний за психологічне забезпечення воїнів в роті не можу ігнорувати проблеми не психологічного характеру, якщо вони підбивають мораль та психіку воїнів.

Після спілкування з усіма представниками роти та аналізу їх проблем, твердо кажу, що суто психологічні проблеми в них відсутні. Побратими дуже мотивовані тримати оборону рубежів України на Сумщині і бити москаля, якщо він знову на них полізе. Але їх мотивацію точуть проблеми з матеріальним забезпеченням.

Ряд воїнів живуть в недобудованих бліндажах. Бліндажах з одним накатом дерев'яного даху, де після дощу приходиться вичерпувати 40 відер води і ростуть гриби. Бліндажах, з яких після зливи приходиться іти 2 км грязюкою, аби забрати їжу та інше необхідне, адже наявний в роті транспорт туди не проїзжає.

Всі ці та подібні халепи урізають фізичну та психологічну готовність побратимів дати відсіч москалям, якщо вони полізуть в наш напрямок активно.

Я пишу не для того, аби когось звинуватити в цих проблемах. Зараз усім українським воїнам потрібно разом бити москаля, а не один одного. Я починаю робити все можливе, аби вирішити ці проблеми службовим шляхом. Зі свіжими силами якнайкраще допомогти керівництву роти та батальону усунути вказані перепони. Перепони до нашої максимальної боєздатності для захисту України та себе в ній!

Я пишу, аби попросити всіх, хто це читає про допомогу позаслужбового характеру. Адже будь-яка допомога буде нам корисною у вирішенні цих істотних проблем. Допомогу, за яку я і моя рота подякуємо вам максимальним посиленням захисту вас та України! Завдяки вашій допомозі рота 105 бригади ТРО, де я - заступник з морально-психологічного забезпечення, може отримати більше так потрібного їй для служби.

  • пиломатеріалів;

  • будматеріалів;

  • кабелю;

  • автомобілів для пересування на складній місцевості;

  • рацій;

  • тепловізорів;

Якщо ви можете надати допомогу фінансово, надішліть будь ласка на картку:

5375414136061545