Всеукраїнська науково-практична конференція «Контент-аналіз: між дослідженнями текстів та суспільства» | 27.05.2021

27 травня 2021 року на факультеті соціології відбудеться конференція "Контент-аналіз: між дослідженнями текстів та суспільства"

До участі запрошуються дослідники у сфері соціальних наук (соціологи, політологи, медіа-аналітики тощо), які фахово використовують контент-аналіз у своїй діяльності.

В межах конференції планується проведення круглого столу учасників емпіричних контент-аналітичних та медіа-моніторингових досліджень на тему «Контент-аналіз в академічному та бізнесовому середовищах».

Для участі у конференції слід:

до 20 травня 2021 року – заповнити форму учасника конференції за посиланням: bit.ly/c_analysis2021

до 20 травня квітня 2021 року – учасникам, які планують виступити з доповіддю — надіслати на електронну адресу org@soc.univ.kiev.ua стислий виклад змісту доповіді (до 3-х сторінок). У назві файлу слід вказати прізвище та ім’я учасника латинкою (наприклад: PetrenkoPetro.doc), а в темі листа обов’язково зазначити: «Контент-аналіз: між дослідженнями текстів та суспільства».

до 25 травня 2021 року – сплатити організаційний внесок та надіслати квитанцію про підтвердження оплати на електронну пошту org@soc.univ.kiev.ua.

Тексти приймаються українською або англійською мовами.

Див. подробиці на веб-сторінці конференції: https://socknu.wixsite.com/texts

Реєстраційна форма: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfrM08-ycP-4qAYbtEwUjaeXriMNat5...