Вибори декана факультету соціології відбудуться 26 грудня 2019 року

Згідно з наказом ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка, 26 грудня 2019 року о 12.00 в ауд. 504 на факультеті соціології відбудуться чергові вибори декана факультету.

Кандидати на посаду декана факультету соціології

Наразі на посаду декана висунуто двох кандидатів - Андрія Петровича Горбачика, доцента кафедри методології та методів соціологічних досліджень, та Тараса Володимировича Цимбала, доцента кафедри теорії та історії соціології. Кандидатуру А.П.Горбачика під час засідань підтримали чотири факультетські кафедри, а також збори науково-допоміжного персоналу факультету й органи студентського самоврядування, але на той момент він був єдиним кандидатом. Т.В. Цимбал подав свою кандидатуру 24 грудня як самовисуванець.

У прикріплених файлах можна ознайомитися із CV та програми розвитку факультету обох кандидатів