Запрошуємо взяти участь у міжнародній конференції студентів та молодих науковців Шевченківська весна 2024

Факультет соціології Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Рада молодих вчених факультету соціології
Наукове товариство студентів факультету соціології

запрошують всіх студентів, студенток, молодих науковців та науковиць до участі у традиційній щорічній Міжнародній науковій конференції студентів, аспірантів і молодих учених «Шевченківська весна 2024»!

ВЕБ-СТОРІНКА КОНФЕРЕНЦІЇ 

Цього року ми продовжуємо активно працювати над дослідженнями суспільства, реагувати на виклики, готувати рекомендації, розробляти шляхи подолання криз, організовувати наукові дискусії. Така робота ніколи б не була можливою без тих, хто захищає та допомагає захищати нашу країну. Тож висловлюємо глибоку вдячність кожному та кожній, завдяки кому ми маємо змогу підтримувати свою діяльність!

Концепція конференції:

Щороку на факультеті соціології відбувається традиційна конференція «Шевченківська весна» – платформа для обговорень, дискусій, рефлексій щодо трансформацій, які наше суспільство пережило протягом останнього року. Минулі два роки були безпрецедентними для періоду незалежності нашої держави, країна переживає їх в умовах воєнного стану. За цей час перед нашим суспільством постало чимало нових викликів – збільшилися масштаби внутрішніх переміщень населення, переїзду за кордон, ще більша частина населення отримала досвід проживання під окупацією, в облозі, проходження фільтраційних таборів, переживання психологічних та культурних травм тощо. Водночас суспільство показало здатність до миттєвої мобілізації та підвищення згуртованості, зростання вираженості національної ідентичності, цінності власної культури та держави, гнучкості у переозначенні інтерпретацій, символів та рамок пам’яті, створення нових сенсів. Така ситуація створює для соціологічної науки нові виклики, порушує нові теми досліджень. Наші науковці та науковиці активно спрямовують свої зусилля на вивчення нагальних тематик, змінюють фокуси своїх інтересів, чимало студентів для своїх проєктів обрали нові теми. Тож під час конференції цього року ми обговоримо актуальні результати нашої науки, спробуємо разом осмислити усі зміни, проблеми та кризи, з якими бореться наше суспільство сьогодні.

Важливі дати:

12.04.2024 - крайній термін реєстрації

18-19.04.2024 - проведення конференції

15.04.2024 - повідомлення про схвалення заявок на участь

26.04.2024 - крайній термін надсилання тез

16.04.2024 - надсилання програми конференції

 

Формат та місце проведення

Всі заходи конференції проходитимуть онлайн на платформі Zoom та офлайн у приміщеннях факультету соціології Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Посилання та дані доступу будуть надіслані всім учасникам та розміщені на сайтах факультету та конференції 16 квітня.

За результатами конференції буде опублікована електронна збірка тез.

Умови участі

Робочі мови конференції: українська й англійська

Участь у конференції та публікація тез безкоштовні

Для участі слід:

  • До 12 квітня 2024 року заповнити реєстраційну форму конференції за посиланням: https://forms.gle/eugJ79iJgdsaEkXv7
  • До 26 квітня 2024 року надіслати тези доповіді на електронну адресу rmv.sociology@gmail.com, зазначивши в темі листа «ШВ-24». Назва файлу має починатись з прізвища учасника/учасниці латинськими літерами

Збірка тез конференції буде видана в електронному форматі і розміщена у відкритому доступі на сайті факультету соціології за цим посиланнямhttps://sociology.knu.ua/uk/materiali-konferenciy

Щоб отримати більше інформації, перейдіть за лінком на веб-сторінку конференції:
https://socknu.wixsite.com/shvesna-2024