Студпарламент

Представницьким органом студентського самоврядування на факультеті соціології є студентський парламент.
Основною метою діяльності якого є захист прав студентів на усіх рівнях, а також...
Якщо Вас цікавить саме перелік наших обов'язків - читайте положення про ОСС факультету та статтю 40 ЗУ "Про вищу освіту", а зараз - до справи!
 
Студентський парламент - команда ініціативних і талановитих людей, що завжди можуть і раді допомогти. Парламент працює задля того, щоб усебічно забезпечити якість студентського життя не тільки під час навчання, а й у вільні від занять години. Будь-яка проблема, що виникає під час навчання у студентів, може бути і буде вирішена, якщо звернутися до студентського парламенту. Окрім правової допомоги, ми організовуємо культурну програму для найбільш повноцінного розвитку студентів. Зокрема, проводимо творчі вечори, акустичні квартирники, кінопокази, вечірки, лекції від цікавих спікерів (не тільки соціологічного спрямування), також проводяться квести і чимало інших заходів.
 
Студентський парламент функціонує, щоб допомагати студентству не лише влаштовувати дозвілля, а й для розвитку лідерських якостей. Так, працюючи з нами, можна розвинути такі soft-skills: 
 - комунікація на рівні людина-людина та людина-організація;
 - стрес менеджмент;
 - координування проектів;
 - нестандартний підхід до вирішення проблем;
 - робота в команді.
 
І звісно ж, до цього списку входять досвід прийняття самостійних рішень, важливі знайомства та набуття величезного соціального капіталу.