Вступникам

Соціологія – молода наука, між тим вже зайняла центральне місце в низці природничих та гуманітарних наук. Соціологію, разом з економікою, психологією та політологією, відносять до класу соціальних і поведінкових наук. Соціологія вивчає найбільш складний, мінливий об'єкт – людське суспільство, його структуру та різноманітні соціальні процеси, закони розвитку, поведінку людини в суспільстві. Це та наука, яка розкриває причини соціальних проблем і конфліктів, способи гармонізації суспільного життя. Саме ця наука дає людям сучасні життєві орієнтири, допомагає зрозуміти обставини життя у безмежних людських відносинах, формує знання й вміння управління ними.

На факультеті соціології працюють нові, унікальні для України освітні програми

"Соціологія" (ОС «Бакалавр» та ОС«Магістр»)
"Соціальні технології" (ОС «Бакалавр»
 та ОС«Магістр»)
"Соціологічне забезпечення управлінських процесів" (ОС «Бакалавр»)
"Гендерні студії" (ОС «Магістр»)

"Прикладна соціологія" (ОС«Магістр») ЗАОЧНА ФОРМА

Тепер у Вас є вибір.

  • Якщо Ви бачите себе висококваліфікованим аналітиком у дослідницькому центрі, керівником проектів, академічним вченим або викладачем університету, тоді Ваш шлях лежить на програму "Соціологія"
  • Якщо ж Вам більше до вподоби практична діяльність в галузі маркетингу, зв'язків із громадськістю, політичного консалтингу, соціального менеджменту або досліджень медіа та інтернету, то Вас зацікавить програма "Соціальні технології"
  • У випадку, якщо ви бачите себе управлінцем, що здатний ухвалювати обгрунтовані та відповідальні рішення, тоді вам варто звернути вагу на новітню освітню програму "Соціологічне забезпечення управлінських процесів".
  • Опанувавши програму “Гендерні студії”, ви зможете реалізувати себе як через науку, так і через професійну діяльність у сфері досліджень, управління персоналом, реклами, ЗМІ, соціальної політики, держслужби та у громадському секторі. Ця програма також дає можливість отримати подвійний диплом: КНУ ім. Т. Шевченка та Лундського університету (Швеція)
  • Програма "Прикладна соціологія" дозволить повноцінно працювати та отримувати освітній ступінь магістра.

На будь-якій з чотирьох програм Ви навчитеся збирати й аналізувати дані, розуміти і прогнозувати поведінку великих груп людей та фіксувати основні суспільні тренди.

Оберіть професію майбутнього в найкращому університеті країни!