Вступникам

На факультеті соціології працюють нові, унікальні для України освітні програми

"Соціологія" (ОС «Бакалавр» та ОС«Магістр»)
"Соціальні технології" (ОС «Бакалавр»
)
"Гендерні студії" (ОС «Магістр»)

"Прикладна соціологія" (ОС«Магістр») ЗАОЧНА ФОРМА

Тепер у Вас є вибір.

  • Якщо Ви бачите себе висококваліфікованим аналітиком у дослідницькому центрі, керівником проектів, академічним вченим або викладачем університету, тоді Ваш шлях лежить на програму "Соціологія"
  • Якщо ж Вам більше до вподоби практична діяльність в галузі маркетингу, зв'язків із громадськістю, політичного консалтингу, соціального менеджменту або досліджень медіа та інтернету, то Вас зацікавить програма "Соціальні технології"
  • У випадку, якщо ви бачите себе управлінцем, що здатний ухвалювати обгрунтовані та відповідальні рішення, тоді вам варто звернути вагу на новітню освітню програму "Соціологічне забезпечення управлінських процесів".
  • Опанувавши програму “Гендерні студії”, ви зможете реалізувати себе як через науку, так і через професійну діяльність у сфері досліджень, управління персоналом, реклами, ЗМІ, соціальної політики, держслужби та у громадському секторі. Ця програма також дає можливість отримати подвійний диплом: КНУ ім. Т. Шевченка та Лундського університету (Швеція)
  • Програма "Прикладна соціологія" дозволить повноцінно працювати та отримувати освітній ступінь магістра.

На будь-якій з чотирьох програм Ви навчитеся збирати й аналізувати дані, розуміти і прогнозувати поведінку великих груп людей та фіксувати основні суспільні тренди.

Оберіть професію майбутнього в найкращому університеті країни!

В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ РАДИМО ДІЗНАВАТИСЯ ІНФОРМАЦІЮ ЩОДО ВСТУПНОЇ КАМПАНІЇ 2022 РОКУ В КНУ НА ОФІЦІЙНОМУ САЙТІ ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ УНІВЕРСИТЕТУ

Соціологія – молода наука, між тим вже зайняла центральне місце в низці природничих та гуманітарних наук. Соціологію, разом з економікою, психологією та політологією, відносять до класу соціальних і поведінкових наук. Соціологія вивчає найбільш складний, мінливий об'єкт – людське суспільство, його структуру та різноманітні соціальні процеси, закони розвитку, поведінку людини в суспільстві. Це та наука, яка розкриває причини соціальних проблем і конфліктів, способи гармонізації суспільного життя. Саме ця наука дає людям сучасні життєві орієнтири, допомагає зрозуміти обставини життя у безмежних людських відносинах, формує знання й вміння управління ними.


Вступ до бакалаврату