Дні відкритих дверей факультету соціології у жовтні-листопаді 2017 року

ФАКУЛЬТЕТ СОЦІОЛОГІЇ

Київського національного університету імені Тараса Шевченка

запрошує абітурієнтів та їхніх батьків на

дні відкритих дверей

що відбудуться

о 12:00  7 жовтня 2017 року в аудиторії 504 факультету соціології

та о 12:30  25 листопада 2017 року в аудиторії 504 факультету соціології

за адресою Київ, просп. акад. Глушкова 4-Д (ст. м. «Виставковий центр» )

під час яких відбудеться зустріч з адміністрацією, професорсько-викладацьким складом і студентським активом факультету

Соціологія – молода наука, між тим вже зайняла центральне місце в низці природничих та гуманітарних наук. Соціологію, разом з економікою, психологією та політологією, відносять до класу соціальних і поведінкових наук. Соціологія вивчає найбільш складний, мінливий об'єкт – людське суспільство, його структуру та різноманітні соціальні процеси, закони розвитку, поведінку людини в суспільстві. Це та наука, яка розкриває причини соціальних проблем і конфліктів, способи гармонізації суспільного життя. Саме ця наука дає людям сучасні життєві орієнтири, допомагає зрозуміти обставини життя у безмежних людських відносинах, формує знання й вміння управління ними.

В університеті соціологічна освіта надається вже більше за 25 років. Сьогодні на факультеті навчається понад 350 студентів, викладає 14 докторів наук та 30 кандидатів наук. Для задоволення студентами своїх пізнавальних інтересів у безмежно цікавому світі соціологічної науки на факультеті функціонують чотири кафедри:

  • —       Галузевої соціології;
  • —       Методології та методів соціологічних досліджень;
  • —       Соціальних структур та соціальних відносин;
  • —       Теорії та історії соціології

а також дослідницька і навчальна лабораторії.

Наші студенти беруть участь у всеукраїнських та міжнародних соціальних проектах, програмі обміну студентів Erasmus+ , у зйомках телепередач, таких, як "Суспільний університет", ток-шоу та ін.

Наші випускники працюють у провідних маркетингових компаніях світу, серед як IPSOS, TNS, UMG, GFK, KIIS, Nielsen, у Верховній Раді України та інших урядових структурах, у дослідницьких установах та навчальних закладах Європи, на телебаченні, у інших державних та комерційних організаціях.

Факультет плідно співпрацює з фахівцями академічних наукових та вищих навчальних закладів України, Університету штату Айова (США), університету Абердіну (Шотландія), Університету м. Констанц (ФРН), університету м.Лунд (Швеція), Вільного університету м. Берлін (ФРН), Варшавського та Щецинського університетів (Польща), університету Корвінусу (Угорщина) та ін.

Набір студентів на 2018/19 н.р. на факультет соціології для підготовки бакалаврів (1-4  курси), на денну форму навчання за напрямком підготовки: соціологія за двома освітніми програмами "соціологія" та "соціальні технології".

 

Сертифікати: історія України – профільний предмет, українська мова та література, математика або іноземна мова (на вибір).

 

Охочі продовжують навчання у магістратуріаспірантурі та докторантурі

Інформацію можна отримати за телефоном 521-3263, 521-3355 та на сайті факультетуhttp://www.soc.univ.kiev.ua/uk/vstupnikam

Наша адреса: Київ, просп. академіка Глушкова, 4д, проїзд до станції метро «Виставковий центр»

 

Приєднуйтесь до нас! Будемо Вам раді!