Єлєна Ковальська отримала річний грант MSCA4Ukraine Фонду Олександра фон Хумбольта

КовальськаМи раді повідомити, що викладачка нашого факультету, кандидат соціологічних наук, асистент кафедри методології та методів соціологічних досліджень Ковальська Єлєна отримала річний грант MSCA4Ukraine Фонду Олександра фон Хумбольта (https://www.humboldt-foundation.de). Під час однорічної стипендії Єлєна продовжить свій дослідницький проект, який вона розпочала під час стипендії запрошеного дослідника в Zukunftskolleg: «Використання факторіального дизайну опитування для визначення значущості характеристик особистого соціального статусу», під керівництвом Доктора Професора Томаса Хінца (голови відділу емпіричних соціальних досліджень з акцентом на опитуванні в Університеті Констанц).

«Всього рік тому я була змушена покинути Україну та змінити напрямок моєї дослідницької та викладацької кар’єри», – каже Єлєна. «Завдяки довгому та дуже міцному партнерству між факультетом соціології Київського національного університету імені Тараса Шевченка та факультетом соціології Констанцького університету я змогла подати заявку на стипендію запрошеного дослідника в Zukunftskolleg (https://www.uni-konstanz.de/zukunftskolleg/). Досі не можу повірити, що за такий короткий час я змогла отримати цей престижний грант».

З червня 2022 року Єлена Ковальська є запрошеним співробітником Zukunftskolleg. А з квітня 2023 року стала асоційованим членом Zukunftskolleg.

Більше інформації про MSCA4 Ukraine Fellowship:
https://www.humboldt-foundation.de/bewerben/foerderprogramme/msca4ukraine