КНУ ім. Тараса Шевченка оголошує конкурс на заміщення вакантних посад на факультеті соціології

У газеті “Сучасна освіта України” (№10 (1644/46) від 09 березня 2020 року) опубліковано оголошення, згідно з яким Київський національний університет імені Тараса Шевченка оголошує конкурс на заміщення вакантних посад і посад, вакантних з 01.07.2020 року.

Серед них є і низка посад від факультету соціології:

  • завідувач кафедри соціальних структур та соціальних відносин – 1
  • завідувач кафедри галузевої соціології – 1
  • завідувач кафедри теорії та історії соціології – 1
  • професор кафедри методології та методів соціологічних досліджень – 1
  • професор кафедри соціальних структур та соціальних відносин – 1
  • доцент кафедри методології та методів соціологічних досліджень – 1
  • доцент кафедри соціальних структур та соціальних відносин – 1
Вимоги до претендентів на посади завідувача кафедри: науковий ступінь та/або вчене (почесне) звання відповідно до профілю кафедри; стаж науково-педагогічної роботи не менше як 10 років у закладах вищої освіти; володіння сучасними інформаційно-комунікаційними технологіями у відповідній галузі.
 
Вимоги до претендентів на посади професора: вчене звання та/або науковий ступінь доктора філософії (кандидата наук), стаж науково-педагогічної роботи не менше як 10 років; володіння сучасними інформаційно-комунікаційними технологіями у відповідній галузі АБО вчене звання та/або науковий ступінь доктора наук, стаж науково-педагогічної роботи не менше як 8 років; володіння сучасними інформаційно-комунікаційними технологіями у відповідній галузі.
 
Вимоги до претендентів на посади доцента: науковий ступінь або вчене звання; стаж науково-педагогічної роботи не менше як 5 років; володіння сучасними інформаційно-комунікаційними технологіями у відповідній галузі.
 
Вимоги до претендентів на посади асистента, викладача: науковий ступінь (або ступінь магістра) або вчене звання; володіння сучасними інформаційно-комунікаційними технологіями у відповідній галузі.
 
Термін подачі заяв для участі у конкурсі – 30 днів із дня опублікування оголошення.
 
До заяви необхідно додати: документи про освіту, науковий ступінь, вчене звання; список наукових праць, винаходів, публікацій.
 
Документи подаються вченому секретарю відповідного факультету/інституту.
 
Примітка: Університет житлом не забезпечує.

Докладніше читайте за посиланням:
http://senate.univ.kiev.ua/?p=1361