Наш викладач Володимир Шелухін спільно з платформою "Локус" анонсували освітній проєкт "Дослідницькі консультації"

 
Освітня програма, яка допоможе учасникам за один місяць розібратися у своїй поточній дослідницькій ситуації, отримати фаховий фідбек на логіку свого дослідження та впевнитись, куди, навіщо та як їм варто рухатися далі.
Чекаємо дослідників та дослідниць з дисциплін соціології, політології, філософії, історії, мистецтвознавства, антропології та економіки
Ми відбираємо робочу групу з 5 людей, які будуть рухатися разом з викладачем впродовж місяця.
— Як все буде відбуватися?
1. Після реєстрації ми надішлемо наш опитник — процес відповідей на ці питання допоможе вам побачити поточну ситуацію у вашому дослідженні та зрозуміло окреслити її для консультанта.
2. Потрапляєте у робочу групу з 5 дослідників та зустрічаєтеся з Володимиром Шелухіним для консультацій в онлайн-дзвінку, щоб отримати фаховий фідбек на логіку свого дослідження.
3. Робите перерву на 3 тижні, щоб самостійно або з іншими учасниками відрефлексувати й попрацювати над своїм дослідженням.
4. Зустрічаєтесь з науковим керівником вдруге для обговорення результатів самостійної роботи — Що змінилося? Які нові питання виникли? Які подальші кроки?
— Хто консультує?
Володимир Шелухін — соціальний дослідник та есеїст, кандидат соціологічних наук (дисертація присвячена пізнавальним зв’язкам соціології та економіки), займався дослідницькою роботою на кафедрі соціології Лундського університету (Швеція), викладач кафедри соціальних структур і соціальних відносин факультету соціології Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Редактор і співзасновник всеукраїнського соціологічного часопису «СВОЄ».
— Що в результаті?
Ми хочемо створити умови, в яких учасник зможе суттєво просунутись у власному дослідження — отримати достатньо фідбеку від консультанта та групи для того, щоб в подальшому продовжувати рухатись самостійно.

Подробиці читайте на фейсбук-сторінці проєкту: https://www.facebook.com/events/341738376877036/