Онлайн-зустріч для вступників факультету соціології | 22 липня 2021 року о 12.00

22 липня о 12.00
Онлайн-зустріч для вступників факультету соціології КНУ

 

Коли абітурієнти обирають місце для навчання, їх зазвичай хвилює, наскільки перспективною, цікавою та високооплачуваною є та чи інша професія. Фах соціолога у цьому плані має суттєві переваги: попит на соціологічні вміння постійно зростає, сама робота соціолога дуже цікава, а оплата праці помітно перевищує середній рівень.

Якщо вам цікаво дізнатися, як живе факультет соціології та чим займаються люди з соціологічною освітою, тоді приєднуйтеся до онлайн-зустрічі для вступників факультету соціології КНУ, яка відбудеться 22 липня о 12.00 на платформі Zoom.

У зустрічі братимуть участь викладачі факультету, члени приймальної комісії та наші студенти й випускники. Спершу ми розповімо про соціологічну освіту її переваги та про те, чому її варто здобувати саме в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

 

 

Спеціальні гості:​

Анастасія Фітісова, випускниця 2014 року, Capacity Building Oficer у міжнародній неурядовій організації "Danish Refugee Council".​

Ярослава Братусь, випускниця 2020 року, дослідниця міжнародної консалтингової компанії "Reputation Capital Group".

План заходу

  • "Що таке соціологія та чому її слід вивчати саме в КНУ" (спікер - заступник декана факультету соціології Тарас Цимбал)​
  • Бесіда з Анастасією Фітісовою
  • Бесіда з Ярославою Братусь
  • Презентація студентського самоврядування факультету
  • Питання і відповіді

Реквізити Zoom-конференції:

https://us06web.zoom.us/j/81365529300?pwd=UFQ2ZjJNMlZSZUFIeGVMbUhOaGhEZz09 

 
Meeting ID: 813 6552 9300 
Passcode: 170226