Опитування студентів U-Multirank

З метою покращення якості надання освітніх послуг та оптимізації навчального процесу в нашому Університеті запрошую Вас взяти участь в студентському опитуванні, розробленому групою фахівців міжнародного рейтингу U-Multirank.

Створений за рішенням ЄС, рейтинг U-Multirank покликаний допомогти роботодавцям і університетам різних країн світу у визначенні ступеню довіри до власників дипломів про вищу освіту.

Метою участі нашого Університету в міжнародних рейтингах є підтвердження незалежної якості освіти в університеті і високої кваліфікації викладачів та випускників.

Оскільки провайдерів рейтингу U-Multirank цікавить особиста думка студентів про університет, прошу Вас взяти участь в он-лайн опитуванні U-Multirank, дати чесні та відверті відповіді на питання анкети.

Ваша особиста думка щодо якості освіти в Університеті є дуже важливою та може допомогти багатьом абітурієнтам та студентам з різних країн світу обрати саме наш Університет для подальшого навчання. Ваша думка також буде врахована європейськими агенціями із забезпечення якості освіти при визнанні дипломів наших випускників.

Київський національний університет імені Тараса Шевченка та організатори рейтингу гарантують Вашу безпеку та конфіденційність щодо участі у цьому опитуванні та Ваших персональних даних.

Дякую за співпрацю!