Пішла з життя Олена Володимирівна Савчук | Прощання відбудеться 4 червня о 13.00

 
 
НЕКРОЛОГ
Київський національний університет імені Тараса Шевченка глибоко сумує з приводу раптової смерті Олени Володимирівни Савчук. 1 червня 2020 року відійшла у вічність Людина, яку упродовж майже пів століття знали й любили студенти, викладачі, співробітники не лише факультету соціології, а й усього Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
 
Прекрасна, чуйна, розумна й виважена людина, яка мала виняткову працездатність, досконало знала свою справу й завжди могла прийти на допомогу. Олена Володимирівна дала путівку в життя багатьом філософам і соціологам, була уважна до людей, до їх проблем, завжди знаходила час вислухати й допомогти. Їй властиві педагогічна майстерність, інтелігентність, жіночність, зворушливість і щирість, невичерпна материнська любов та доброта.
 
Народилася Олена Володимирівна 1 січня 1950 р. в с. Карабачин, Коростишівського району, Житомирської області. У 1967 році закінчила 10 класів середньої школи № 44 м. Києва. Навчалася добре та відмінно, була активною у громадському житті школи. 
 
З 1969-1975 рр. навчалася на філософському факультеті Київського університету імені Т.Г.Шевченка, здобула фах «філософ, викладач філософських дисциплін». У 1967 році Олена Володимирівна Савчук розпочала свою трудову діяльність: працювала 1967-1968 рр. вихователем дитячого садка, 1969-1975 рр. – зав. сектором комітету комсомолу Київського університету ім. Т.Г.Шевченка, 1975-1984 рр. – соціологом Виробничого об’єднання «Завод Арсенал», 1984-2014 рр. – інженером, провідним спеціалістом філософського факультету, факультету соціології та психології, з 2007 р. й дотепер була провідним фахівцем Навчально-організаційної групи по забезпеченню навчального процесу факультету соціології Київського національного університету імені Тараса Шевченка. У 1991-2007 рр. була головою профбюро факультету соціології та психології, а з 2007 року по теперішній час очолювала профбюро факультету соціології.
 
42 роки Олена Володимирівна присвятила Київському університету. Вона успішно здійснювала організаційне забезпечення навчального процесу на факультеті, брала активну участь у розробці та вдосконаленні навчальних планів усіх спеціальностей, вела навчально-методичну документацію. Їй доручали  особливо важливі й термінові завдання, вона знала, як успішно налагодити співпрацю викладачів та студентів, могла проаналізувати проблемні моменти й прийняти правильне рішення.
 
Вона неодноразово нагороджувалась Грамотами факультету та Університету. За багаторічну сумлінну працю та вагомий внесок у навчальну, наукову та виховну роботу має чисельні подяки, нагороджена медалями «Ветеран праці», «В пам'ять 1500-річчя Києва», відзнакою Президента України – медаллю «За працю і звитягу».
 
Олена Володимирівна жила й працювала так, що про неї довго згадуватимуть із сумом. Її смерть сприймається непоправною втратою...
 
Колектив Шевченкового університету висловлює щирі співчуття близьким та рідним Олени Володимирівни. Світла пам’ять про неї назавжди збережеться у серцях тих, хто її знав, хто з нею працював, хто в неї навчався…
 
Ректорат, факультет соціології,
Профком, Рада ветеранів Університету

 

Прощання з Оленою Володимирівною відбудеться

у четвер 4 червня 2020 р. о 13.00

за адресою:

вул. Багговутівська, 1,

морг Київської обласної клінічної лікарні