Рейтингові списки вступників магістерських програм "Соціологія", "Соціальні технології" та "Гендерні студії"

ОС  Магістр

Освітня програма - ____соціологія__

Спеціальність - ___соціологія_____________

Денна форма здобуття освіти

Ліцензований обсяг -  _28___

Обсяг державного замовлення - _10___

Квота для прийому іноземних громадян-_____

 

 

#

Прізвище, ім'я, по батькові

Конкурсний бал

1

Соболєва Єлізавета Олегівна

363

2

Логвин Іван Олександрович

358

3

Джевага Марія Олегівна

355

4

Яблонський Ярослав Вікторович

352

5

Бєлоусов-Янковський Микита Олександрович

344

6

Молчанова Марина Сергіївна

343

7

Савчук Христина Миколаївна

341

8

Островий Олександр Іванович

341

9

Ведута Анна Вікторівна

336

10

Луценко Олександра Вікторівна

336

11

Гресь Катерина Володимирівна

334

12

Жлуктенко Юлія Русланівна

333

13

Коропець Дмитро Володимирович

333

14

Вільхова Дарина Юріївна

332

15

Морський Андрій Петрович

332

16

Каракай Даніїл Юрійович

331

17

Ткаченко Олексій Андрійович

330

18

Вєпрєва Вероніка Олександрівна

330

19

Мєлай Валерія Вікторівна

327

20

Таргонська Анастасія Василівна

326

21

Лифар Єлизавета Володимирівна

326

22

Форостяна Анастасія Павлівна

324

23

Боюс Вікторія Юріївна

323

24

Осадчий Владислав Михайлович

318

25

Стефанович Аліна Вікторівна

316

26

Зосімов Володимир Сергійович

311

27

Конотопець Євгенія Олегівна

308

28

Носова Олена Володимирівна

307

29

Кравченко Олена Олексіївна

306

30

Лелюк Анна Петрівна

305

31

Дузь Олександра Анатоліївна

305

32

Курінний Микола Миколайович

304

33

Куковська Єлизавета Володимирівна

302

34

Семилєтов Матвій Ігорович

296

35

Бульвінський Максим Андрійович

291

36

Кругова Юлія Олегівна

289

37

Пржевальський Марк Миколайович

284

38

Горбовцов Микола Андрійович

284

39

Корнійчук Анастасія Віталіївна

282

40

Запацька Анастасія Сергіївна

281

41

Цапок Ганна Миколаївна

277

42

Бодунов Вадим Русланович

274

43

Теклюк Мар`яна Михайлівна

272

44

Качанов Олексій Володимирович

272

45

Яшник Максим Вікторович

270

46

Іванов Вячеслав Вадимович

261

47

Бабенко Олексій Миколайович

259

48

Полякова Аліна Валеріївна

256

49

Юськів Павло Романович

253

50

Лозовенко Тетяна Ігорівна

248

51

Чайка Віктор Григорович

242

 

 

ОС  Магістр

Освітня програма - ____соціальні технології____

Спеціальність - ____соціологія______________

Денна  форма здобуття освіти

Ліцензований обсяг -  _25

Обсяг державного замовлення - _9_

Квота для прийому іноземних громадян-_____

 

 

#

Прізвище, ім'я, по батькові

Конкурсний бал

1.     

Соболєва Єлізавета Олегівна

363

2.     

Логвин Іван Олександрович

358

3.     

Джевага Марія Олегівна

355

4.     

Яблонський Ярослав Вікторович

352

5.     

Бєлоусов-Янковський Микита Олександрович

344

6.     

Молчанова Марина Сергіївна

343

7.     

Савчук Христина Миколаївна

341

8.     

Островий Олександр Іванович

341

9.     

Ведута Анна Вікторівна

336

10.  

Луценко Олександра Вікторівна

336

11.  

Гресь Катерина Володимирівна

334

12.  

Жлуктенко Юлія Русланівна

333

13.  

Коропець Дмитро Володимирович

333

14.  

Вільхова Дарина Юріївна

332

15.  

Морський Андрій Петрович

332

16.  

Каракай Даніїл Юрійович

331

17.  

Ткаченко Олексій Андрійович

330

18.  

Вєпрєва Вероніка Олександрівна

330

19.  

Галімов Едем Ріфатович

329

20.  

Форостяна Анастасія Павлівна

324

21.  

Боюс Вікторія Юріївна

323

22.  

Павлюк Ілля Володимирович

318

23.  

Осадчий Владислав Михайлович

318

24.  

Стефанович Аліна Вікторівна

316

25.  

Зосімов Володимир Сергійович

311

26.  

Носова Олена Володимирівна

307

27.  

Кравченко Олена Олексіївна

306

28.  

Дузь Олександра Анатоліївна

305

29.  

Куковська Єлизавета Володимирівна

302

30.  

Семилєтов Матвій Ігорович

296

31.  

Бульвінський Максим Андрійович

291

32.  

Кругова Юлія Олегівна

289

33.  

Горбовцов Микола Андрійович

284

34.  

Корнійчук Анастасія Віталіївна

282

35.  

Запацька Анастасія Сергіївна

281

36.  

Бодунов Вадим Русланович

274

37.  

Качанов Олексій Володимирович

272

38.  

Іванов Вячеслав Вадимович

261

39.  

Бабенко Олексій Миколайович

259

40.  

Полякова Аліна Валеріївна

256

41.  

Юськів Павло Романович

253

42.  

Лозовенко Тетяна Ігорівна

248

43.  

Чайка Віктор Григорович

242

 

ОС  Магістр

Освітня програма - ___гендерні студії_____

Спеціальність - ___соціологія________

Денна  форма здобуття освіти

Ліцензований обсяг -  _10_

Обсяг державного замовлення - _4__

Квота для прийому іноземних громадян-_____

 

    

#

Прізвище, ім'я, по батькові

Конкурсний бал

1.     

Соболєва Єлізавета Олегівна

363

2.     

Логвин Іван Олександрович

358

3.     

Джевага Марія Олегівна

355

4.     

Яблонський Ярослав Вікторович

352

5.     

Молчанова Марина Сергіївна

343

6.     

Савчук Христина Миколаївна

341

7.     

Островий Олександр Іванович

341

8.     

Гресь Катерина Володимирівна

334

9.     

Гетманова Дар`я Геннадіївна

334

10.  

Жлуктенко Юлія Русланівна

333

11.  

Коропець Дмитро Володимирович

333

12.  

Вільхова Дарина Юріївна

332

13.  

Морський Андрій Петрович

332

14.  

Вєпрєва Вероніка Олександрівна

330

15.  

Мєлай Валерія Вікторівна

327

16.  

Форостяна Анастасія Павлівна

324

17.  

Боюс Вікторія Юріївна

323

18.  

Осадчий Владислав Михайлович

318

19.  

Зосімов Володимир Сергійович

311

20.  

Гайдук Наталія Миколаївна

309

21.  

Конотопець Євгенія Олегівна

308

22.  

Носова Олена Володимирівна

307

23.  

Кравченко Олена Олексіївна

306

24.  

Дузь Олександра Анатоліївна

305

25.  

Ковальова Дар`я Олександрівна

301

26.  

Бортнікова Марія Владиславівна

299

27.  

Кругова Юлія Олегівна

289

28.  

Клєвакіна Тетяна Григорівна

289

29.  

Гай Катерина Віталіївна

284

30.  

Запацька Анастасія Сергіївна

281

31.  

Цапок Ганна Миколаївна

277

32.  

Теклюк Мар`яна Михайлівна

272

33.  

Качанов Олексій Володимирович

272

34.  

Дзекун Євгенія Іванівна

268

35.  

Юськів Павло Романович

253

36.  

Лозовенко Тетяна Ігорівна

248