Вітаємо переможниць І туру Всеукраїнських конкурсів студентських наукових робіт із соціології та гендерних студій

Відбувся перший тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із соціології. За його підсумками було визначено трьох переможниць, як візьмуть участь у другому турі, що відбудеться в онлайн-форматі на базі Ужгородського національного університету.
  1. Носова Олена, студентка 1 року навчання ОС "Магістр" ОП "Гендерні студії". Тема роботи: «Образ успішної людини як елемент пропаганди у сучасному українському кінематографі» (наукова керівниця – Світлана Бабенко)
  2. Пех Яніна, студентка 4 курсу ОС "Бакалавр" ОП "Соціологія" Тема роботи: «Вегетаріанство як стилежиттєва практика» (наукова керівниця – Ольга Куценко)
  3. Сирота Анна, студентка 4 курсу ОС "Бакалавр" ОП "Соціологія" Тема роботи: «Сучасний образ історичної пам’яті в публікаціях української преси» (наукова керівниця – Людмила Малес)   
 
Також відбувся перший тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із гендерних студій
Переможницями, які рекомендовані до участі в другому турі, стали:
  1. Перекрест Аліна, студентка 4 курсу ОС "Бакалавр" ОП "Соціологія", тема  «Мова ворожнечі щодо використання фемінітивів в Україні (на прикладі медіа-дописів у мережі Facebook)» наукова керівниця - Євгенія Мороз
  2. Гохман Маргарита, студентка 2 року навчання ОС "Магістр" ОП "Гендерні студії", тема "Досвід страху в публічних місцях як просторове вираження патріархату" наукова керівниця - Людмила Юзва

Третє місце не присуджене жодному учаснику.
Аліна та Маргарита візьмуть участь у другому турі, що відбудеться в онлайн-форматі на базі Херсонського державного університету.