Бакaлаврат. Освітня програма "Комунікації та управління культурними індустріями (з обов'язковим вивчення двох іноземних мов)"

ОПП «Комунікації та управління культурними індустріями (з обов'язковим вивчення двох іноземних мов)» – результат кропіткої роботи викладачів і співробітників факультету та громадської організації «МІКС: місто, історія, культура, суспільство». Робочою групою розроблено і запропоновано майбутнім абітурієнтам цікавий та системний навчальний план, який дозволятиме комплексно опанувати основні знання і навички культурного менеджменту.

Здобувачі, які успішно пройдуть навчання, матимуть можливість отримати ступінь бакалавра з менеджменту соціокультурної діяльності з присвоєнням кваліфікації «Менеджер (управитель) із комунікаційних технологій».

Ми віримо, що є всі підстави для того, щоб навчання на пропонованій програмі максимально сприяло як особистому розвитку здобувачів та їхнім кар’єрним траєкторіям, так і розбудові культурного простору України на локальному і глобальному рівнях.

З враженнями, пропозиціями, ідеями і питаннями звертатись до керівниці проектної групи Алли ПЕТРЕНКО-ЛИСАК – за електронною адресою: epkukixxi@gmail.com