Вступ до магістратури на факультет соціології

В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ РАДИМО ДІЗНАВАТИСЯ ІНФОРМАЦІЮ ЩОДО ВСТУПНОЇ КАМПАНІЇ 2024 РОКУ В КНУ НА ОФІЦІЙНОМУ САЙТІ ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ УНІВЕРСИТЕТУ

Правила вступу до Київського національного університету імені Тараса Шевченка у 2024 році

Набір у магістратуру на факультет соціології 2024

Факультет соціології пропонує вступникам до магістратури чотири освітні програми:

Програми фахових іспитів 2024:

У 2024 році вступ до магістратури відбувається через складання ЄФВВ  з психології та соціології. Програма вступного іспиту знаходиться тут .

Порядок реєстрації в ЄДЕБО заяв вступників для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови та єдиного фахового вступного випробування (ЄВІ/ЄФВВ)

Вартість навчання за кошти фізичних та юридичних осіб для вступників 2024 року складає 49 400 грн для денної форми і 25 500 грн для заочної форми.