Бакалаврські дипломи можна забрати з деканату з понеділка по п'ятницю між 12.00 та 17.00

Шановні випускники бакалаврату нашого факультету,

Ми щиро вітаємо вас із успішним здобуттям ступеня бакалавра соціології та щиро сподіваємося вже у вересні побачити вас на наших магістерських програмах :)

Ваші дипломи вже знаходяться в деканаті (к. 24) і ви можете отримати їх кожного робочого дня з 12.00 до 17.00.
З цим краще не барити, адже диплом знадобиться вам при вступі в магістратуру.

Щоб забрати диплом, вам потрібно обов'язково мати при собі студентський квиток, залікову книжку, а також заповнити обхідний лист (його вам дадуть у деканаті). Диплом можна отримати лише в обмін на ці документи.

Крім того, вам обов'язково потрібно повернути у відділення бібліотеки Максимовича (к. 22 на 3 поверсі біля деканату) усі книжки, які ви там брали. Інакше бібліотекар не підпише вам обхідного листа. Студентам, які мешкали у гуртожитку, потрібно також підписати обхідний лист у коменданта.

Не баріться, ми чекаємо на вас :)

До зустрічі!