Конференція «МУЛЬТИКУЛЬТУРНІСТЬ. ГЕНДЕР. ІДЕНТИЧНІСТЬ. КВІР-ДОСЛІДЖЕННЯ НА ПОСТРАДЯНСЬКОМУ ПРОСТОРІ» 16-17 червня 2017

Завершила роботу перша в Україні міжнародна науково-практична конференція "Мультикультурність. Гендер. Ідентичність. Квір-дослідження у пост-радянському просторі" 16-17 червня 2017 р. Два дні насичених обговоренням міждисциплінарних досліджень, теоретичної роботи, та емпіричних розвідок в Україні, Білорусі, країнах Балтії, Арменії, США, Канаді та Великій Британії, розкіш спілкування та гарячих дебатів, - академічна подія відбулась! Щира вдячність співорганізаторам конференції:
представництву фонду Г.Бьолля в Україні та особисто Анні Довгопол за саму ідею проведення цієї конференції, величезну організаційну роботу, заангажованість цією подією та вміння полагодити усі спірні питання, а також змістовну участь в дискусії на сесіях!!!
та Факультету Соціології КНУ ім.Шевченка, зокрема команді розробниць магістерської програми Гендерні студії (яка відкриває набір з 15 липня 2017 р і вперше в історії України готуватиме дипломованих фахівчинь та фахівців з Гендерних студій): Світлані Бабенко та Олена Харченко за нестримну енергію у подоланні організаційних викликів, просування ідей гендерної рівності та гендерної чутливості в академічному просторі, Людмилі Малес за змістовну професійну підтримку академічної складової конференції, і вміння робити одночасно якісно декілька найскладніших справ, Тетяні Червінській за чудову модерацію сесії ті включення в налагодження процесу, Артемій Дейнека та Володимир Шелухін за прекрасну роботу дискутантів,
а також усім нашим шановним учасницям та учасникам за цікаві ідеї, дослідження, презентації та дискусії
- успіх цієї непересічної академічної події - це синергія нашої спільної роботи!!!
Працюємо над збіркою статей за результатами конференції, тож до нових зустрічей!

День 1

День 2