Наші студенти – найерудованіші соціологи Києва

Про це свідчить результат інтелектуальної першості «Ігри соціологів», яка відбулася 8 листопада 2012 року в приміщенні Інституту післядипломної освіти КНУ імені Шевченка.

Крім команди нашого факультету, в змаганні взяли участь студентські команди соціологів з Національного університету «Києво-Могилянська академія» та Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут».

До складу команди нашого факультету входили студенти V-го курсу Станіслав Горленко, Олександр Карпець, Валерія Котляр, Анастасія Черниш та студент ІІ-го курсу Михайло Слуквін. Згідно з регламентом змагань, кожна команда задавала двом іншим заздалегідь підготовлені питання, тож успіх, у кінцевому підсумку, визначався не тільки продемонстрованою на місці ерудицією, а й творчим підходом до складання питань.

Найбільш успішно з обома завданнями впоралися наші студенти. Набравши 11 балів, вони посіли перше місце, випередивши команду НТУУ «Київський політехнічний інститут» (9 балів) та НаУ «Києво-Могилянська академія» (8 балів).

Слід додати, що захід був ініційований студентськими товариствами цих трьох університетів і відбувся завдяки організаційним зусиллям і талантам Людмили Зезенько (НТУУ «КПІ»), Марії Крючок (НаУКМА) і Тараса Саламанюка (КНУ).

В планах організаторів – розширення представництва київських ВНЗ у змаганнях та проведення нових аналогічних заходів.