Speed-dating у клубі "Sorry Бабушка" для студентів КНУ та КПІ

22 лютого! Speed-dating у клубі "Sorry Бабушка" для студентів КНУ та КПІ, а також AFTERPARTY для всіх бажаючих (з купою конкурсів, призів та нових емоцій)!!!

«Зимова феєрія, або змова масок»

...У ті часи, коли з небес за людьми спостерігали боги, існувала традиція: за 7 днів до початку весни влаштовувати Зимову феєрію. Це було загадкове та чарівне свято, наповнене веселощами, танцями та магією. На святі самотні серця мали змогу знайти свою другу половинку, щоб разом зустріти чарівну весну. А закохані брали участь у феєричних розвагах тому, що вважали, що це допоможе їм завжди бути разом. Люди були настільки щасливими, що навіть боги заздрили їм.

Одного разу, під час святкування, повелителі неба вирішили помститися людям за їх талан. Вони змовилися між собою та наклали на них чари. Відтепер бідолашні могли бачити один одного лише в масках. Володарі Олімпу хотіли, щоб люди страждали від самотності та забули про любов, але заздрісні боги навіть не здогадувалися, що для того, щоб закохатися не завжди важливо бачити обличчя. Іноді вистачало лише декількох хвилин для того, щоб зрозуміти: «з цією людиною я хочу зустріти весну!» І маска цьому не перешкода.

Тож, і Ти маєш величезний шанс поринути у казковий світ, сповнений красою Афродіти, неперевершеністю Аполлона та атмосферою кохання від Амура.

Для участі у Speed-dating необхідно заповнити анкету(посилання ви знайдете на стіні групи)

Вартість запрошеннь 50 грн.

Для підтримання атмосфери зимової феєрії не забудь взяти с собою маску!:)