Списки академічних груп 1-го курсу факультету соціології (ОС "Бакалавр")

Група 1 (ОП "Соціологія")
 
1 Баришенко Ольга Русланівна
2 Вашенюк Ольга Олександрівна
3 Версаль Марія Андріївна
4 Гальченко Анна Павлівна
5 Гідірім Анна Сергіївна
6 Голуб Катерина Дмитрівна
7 Донченко Дарина Володимирівна
8 Каленський Володимир Олександрович
9 Костомаха Вероніка Євгенівна
10 Кравченко Анастасія Іванівна
11 Лаєш Марія Вячеславівна (староста)
12 Максимова Ангеліна Ігорівна
13 Нагорна Катерина Миколаївна
14 Надієвець  Яна Іванівна
15 Платонова Поліна Андріївна
16 Плахотник Анастасія Максимівна
17 Северин Анна Олександрівна
18 Семенова Анастасія Олександрівна
19 Семикозова Надія Андріївна
20 Сосса Михайло Богданович
21 Стрельцова Євгенія Олександрівна
22 Шевченко Артем Андрійович
 
Група 2 (ОП "Соціологія")
 
1 Абдулагаєва Аміна Емірівна
2 Буйніцький Максим Васильович
3 Гапон Єлизавета Сергіївна
4 Голуб Владислав Павлович
5 Дядюк Олександр Сергійович
6 Клепчар Діана Володимирівна
7 Коновальчук Єлизавета Олексіївна
8 Куліш Олександра Анатоліївна
9 Лебедич Софія Сергіївна
10 Леоненко Марія Олександрівна
11 Нестерчук-Макуленко Софія Костянтинівна
12 Остапчук Віталіна Юріївна
13 Пахлюк Ярослава Миколаївна
14 Примаченко Дар'я Олександрівна
15 Сафронов Владислав Олександрович
16 Соловйова Олександра Валентинівна
17 Стрига Анна Олександрівна
18 Тригуб Ольга Сергіївна
19 Чалчинський Олег Владиславович
20 Чумак Орина Романівна
21 Шевченко Анастасія Олегівна (староста)
22 Шкарпітко Валерія  Володимирівна
23 Яворська Діана Іванівна
 
Група 3 (ОП "Соціальні технології")
 
1 Алі Тимур Назарович
2 Бірюков Андрій Олександрович
3 Бурдак Поліна Юріївна
4 Вітіненко Софія Михайлівна
5 Волошин Анастасія Олександрівна
6 Дуцька Владислава Віталіївна 
7 Каніболоцька Ангеліна Сергіївна
8 Кирилова Анастасія Юріївна
9 Киричок Софія Миколаївна
10 Коваленко Марія Сергіївна
11 Король Апполінарія Вячеславівна
12 Кукош Анастасія Миколаївна
13 Лобатенко Яна Сергіївна
14 Мазер Богдан Юрійович
15 Мілевський-Чіквашвілі Микита  Зурабович
16 Ненека Ольга Олегівна
17 Овчар Вікторія Русланівна
18 Пак Ірина Юріївна
19 Скуратівська Марія Сергіївна
20 Соловіцька Рада Вячеславівна
21 Стебницький Богдан Петрович (староста)
22 Тараненко Олег Олександрович
23 Ткаченко Богдан Олександрович
24 Шишман Дарія Владиславівна
25 Шкорина Аліна Іванівна
 
Група 4 (ОП "Соціологічне забезпечення управлінських процесів")
 
1 Акулова Милана Сергіївна
2 Верхолаз Єва Вадимівна
3 Вознюк Вікторія Сергіївна
4 Волинець Павло Андрійович
5 Вушкаленко Єлисей Юрійович
6 Губрій Зоряна Русланівна
7 Гудзь Віктор Вікторович
8 Деменюк Крістіна Едуардівна
9 Демидчук Юлія Сергіївна
10 Єретик Михайло Костянтинович
11 Забродіна Діана Олександрівна
12 Ілюхіна Владислава Сергіївна
13 Кожнова Владислава Олександрівна
14 Конотопчик Катерина Анатоліївна
15 Кухарюк Кристина Дмитрівна
16 Станкевич Наталія Русланівна 
17 Тітенко Валерія Дмитрівна
18 Тромса Альберт Юрійович
19 Ускова Анастасія Дмитрівна (староста)
20 Фундига Михайло Ігорович
21 Яковлєва Аліна Олексіївна