Студентка 4-го курсу Юлія Вівчарик стала переможцем Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

Студентка 4-го курсу факультету соціології Юлія Вівчарик здобула перше місце на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт в галузі «Соціологічні науки», який відбувся 11–12 березня 2015 року в Харківському національному педагогічному університеті імені Григорія Сковороди.

Під керівництвом асистента кафедри методології та методів соціологічних досліджень к. соц. н. Людмили Юзви Юлія Вівчарик підготувала конкурсну роботу на тему «Методологія дослідження феномену дауншифтингу: специфіка методичних та процедурних рішень», у якій запропонувала власний дизайн дослідження ціннісних орієнтацій людей, які відмовляються від зручностей і переваг свого становища на користь простішого життя. На основі методу глибинного інтерв’ю Юлія розробила адаптовані до специфіки досліджуваної групи методики і процедури, а також провела пілотажне дослідження. Результати роботи Юлії Вівчарик отримали найвищу оцінку в журі конкурсу серед усіх учасників другого туру.

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт проводиться щороку під егідою Міністерства освіти і науки України з метою підтримки обдарованої студентської молоді, створення умов для її творчого зростання й активізації науково-дослідної роботи студентів. Перемога в конкурсі дає студентам додаткові бали при вступі в магістратуру факультету соціології.