Тетяна Кузьменко «Ти як?»

3-6 травня 2023 року перша група викладачів і співробітників Київського національного університету імені Тараса Шевченка пройшла очний тренінг із мультимедійного курсу, який розроблено ВООЗ для подолання стресу. 

Висококваліфіковані тренери: заступниця декана факультету психології Світлана Пащенко та тренерка ВООЗ, клінічна психологиня Галина Науменко забезпечили проведення навчання з курсу «Самодопомога Плюс» (SH+).

Організація тренінгу – це методичний навчальний зразок: структурованість, теоретична наповненість, «простота» подачі матеріалу, різного типу ілюстрація, постійне залучення, таймінг, комфортні умови, чудова атмосфера, вражаюча чіткість та орієнтація на мету.

Учасники отримали сертифікати ВООЗ та реальні компетентності з курсу «Самодопомога +», комплекс методичних матеріалів, які дозволяють закріпити, уточнити важливі питання та самостійно проводити тренінги. Курс орієнтований на практичний результат, який відразу відчувається на рівні власного самопочуття та власних реакцій. У подальшому буде забезпечена супервізійна підтримка учасників тренінгу від фахівців факультету психології та Інституту психіатрії.

Тренінг «Самодопомога +» проведений у межах долучення Київського національного університету імені Тараса Шевченка до ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?». Від факультету соціології участь у тренінгу взяла заступниця декана Тетяна Кузьменко.