Відкрита лекція Андрія Горбачика «Історія ESS в Україні:методологічні принципи та головні результати» | 20 грудня в KSE

В понеділок 20 грудня о 19.00 Андрій Петрович Горбачик буде говорити про Європейське соціальне дослідження в Kyiv School of Economics. Також буде можливість перекусити і поспілкуватись. Тільки не забувайте сертифікати про вакцинацію.
Якщо не встигаєте чи не в Києві, також буде трансляція на ютюб
===========
Європейське соціальне дослідження (ESS) є найбільшим порівняльним дослідженням в країнах Європи, яке проводиться в десятках країн за однією методологією кожні два роки.
Опитувальник кожної хвилі містить шість обов'язкових блоків питань: довіра до інститутів, думки про політику, самопочуття, цінності, соціально-демографічні параметри та параметри домогосподарства. Крім того, він містить два унікальних блоки - від ставлення до демократії до використання цифрових технологій.
Україна брала участь в п'яти хвилях дослідження ESS з 2004 по 2012 рік, що частіше, ніж Латвія, Туреччина, Хорватія, Болгарія, Албанія та Люксембург.
ESS дозволяє безкоштовно та просто отримати дані будь-якому користувачу. На сайті ESS зареєстровано майже 105 тисяч користувачів. З сайту за весь час завантажено майже 73 тисячі наборів даних. На основі цих даних зроблено понад 3000 наукових публікацій.
20 грудня під час підсумкового у цьому році заходу “Соціологія показала” ми зустрінемося, аби поговорити на тему: “Історія ESS в Україні: методологічні принципи та головні результати”.
Спікер - Андрій Горбачик, кандидат фізико-математичних наук, професор факультету соціології КНУ Т.Шевченка, декан факультету соціології КНУ Т.Шевченка в 2007-2019 рр., національний координатор ESS в Україні в 2004-2014 роках.

Дата: 20 грудня
Початок заходу: 19.00
Місце: Київська школа економіки (вул. М. Шпака,3) та онлайн-трансляція сторінку KSE в YouTube.
Зустріч модерує керівник центру соціологічних досліджень KSE Тимофій Брік.