Відкрита зустріч Київського відділення САУ 18 лютого 15.00

У зв'язку з новою редакцією «Закону України про громадські об’єднання», Київське відділення Соціологічної асоціації України (Київ-САУ) мало бути перереєстроване, зокрема через те, що в громадських об'єднаннях більше немає колективного членства, членство можливо тільки індивідуальне.

Для того, щоб бути активним членом Київ-САУ (що автоматично означає членство в Соціологічній асоціації України - САУ) необхідно сплатити членські внески за 2020 рік (100 грн) та подати заяву на відновлення членства (якщо Ви були членом САУ, але деякий період не сплачували внески, чи були членами САУ через колективне членство Вашої організації; не маєте або втратили членський квиток -> +100 грн, за відновлення та членський квиток). Якщо Ви не були членом САУ, але маєте таке бажання - потрібно написати заяву, заповнити анкету та взяти рекомендацію у двох членів САУ (це два підписи на Вашій заяві, форми в додатку, й можна це оформити також на відкритій зустрічі).

Активоване членство в Київ-САУ дає Вам можливість брати участь у звітно-виборчих зборах (впливати на вибори керівництва організації - обирати та бути обраними), впливати на формат її роботи та мати професійну організацію, яка як громадське об'єднання може бути гравцем в полі відстоювання інтересів соціології та соціологів, оперативного протистояння дезінформації, мережевої підтримки та інших форм діяльності, які є для нас актуальними. Пропонуємо це обговорити та прийняти відповідні рішення.

На порядок денний відкритої зустрічі виносяться питання:

1) Перереєстрація, стратегія та формат роботи Київ-САУ (як регіонального відділення САУ)
2) Узгодження дати звітно-виборчих зборів Київ-САУ
3) Різне (пропозиції приймаються)

Запрошуємо усіх зацікавлених у відновлені роботи Київського відділення САУ у вівторок 18 лютого 2020 р. о 15.00  в ауд. 504 факультету соціології Київського національного університету ім. Тараса Шевченка

Ініціаторки відкритої зустрічі:

Світлана Бабенко,