Андрій Горбачик виступає на вебінарі "Scientific Data about Society in Ukraine"

22 травня 2023 року, 10:30-13:30 (час за Києвом) відбудеться вебінар "Scientific Data about Society in Ukraine" ("Наукові дані про суспільство в Україні"), присвячений залученості України до європейських дослідницьких інфраструктур у галузі соціальних та гуманітарних наук.

Цей вебінар організовано EASSH, Європейським альянсом соціальних і гуманітарних наук. Вебінар пройде онлайн. Дискусія відбудеться англійською мовою.

Вебінар має на меті надати можливість обміну думками та досвідом  залучення України до дослідницьких інфраструктур. Під час вебінару буде надано слово представникам дослідницьких інфраструктурних проектів, які вже розпочали співпрацю з Україною.

На вебінарі має виступити Андрій Горбачик, професор факультету соціології Київського національного університету імені Тараса Шевченка, національний координатор в Україні міжнародного проекту Європейське соціальне дослідження (European Social Survey, www.europeansocialsurvey.org ).

Вебінар також має на меті висвітлити потенційний вплив дослідницьких інфраструктур у сфері соціальних і гуманітарних наук на різні сфери державної політики. Дискусія завершиться пропозицією щодо наступних кроків у співпраці в найближчому майбутньому.

Зацікавлені в участі можуть зареєструватися за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeZWCtCXmNHsrVmM3dV0BiLYG-eezG5...