КНУ EXPO 2023

КНУ-експо відбувся

Справжній, теплий, живий

Ми неймовірно вдячні нашим абітурієнтам, їх батькам, гостям, колегам та студентам! Це було цікаво, емоційно, пізнавально!

У нас були:

  • провокаційні лекції про секс і війну;
  • «портал» із студентами та викладачами з різних куточків світу;
  • цукерки із передбаченнями (перше передбачення отримав пан Ректор
  • цікаві соціологічні дискусії за чашкою чаю;

Наш факультет провів опитування усіх, хто відвідав на КНУ-Експо - результати незабаром - не пропустіть

Ми вирішили поділитись із вами відгуком про подію нашого студента 2 курсу, Каракая Антонія, який через карантин та війну, вперше відвідав Червоний Корпус:

«Через дистанційне навчання не доводилося бувати в Червоному корпусі, тому спочатку здавалося, що буду губитися у цій будівлі. Але згодом я зрозумів симетрію корпуса і навіть без знання де саме аудиторія нашого факультету, я міг майже точно сказати, де він має бути.

Це знання було корисним, оскільки цього року прийшло дійсно багато абітурієнтів, для більшості з яких це була перша зустріч з Червоним корпусом і багато хто не знав, як пройти до потрібної аудиторії.

Я був інтерв’юером під час опитування, яке наш факультет проводив для всіх гостей Експо. І одних опитаних виявилося майже 300

Думаю, стільки людей давно не було в Червоному корпусі. Крім сотень абітурієнтів були ще батьки, студенти та організатори, тож коридори були наповнені людьми.

І в цій історії нашому факультеті є чим пишатися. У багатьох аудиторіях було небагато людей, а у нас же дійсно була наповнена гостями кімната. Особливо підчас лекції про секс прийшло багато гостей, навіть двері кабінету закрили. Процес опитування майже призупинився тоді, бо частина студенток, які проводили опитування також пішли слухати.

Сам наш кабінет знаходився біля кабінету Ректора - у залі для переговорів з іноземними університетами. Щоб зробити обстановку менш офіційною і більш святковою, ми прикрасили аудиторію кульками з логотипом факультету, розставляли солодощі із передбаченнями, пропонували чай та настільні ігри.

З прожектора ж можна було поспілкуватися зі студентками, які за кордоном, а потім звідти ж були презентації для коротких лекцій викладачів.

Загалом вийшла досить тепла атмосфера - загубленого через ковід та війну відчуття студентського життя. Тому, якщо матимете час, то раджу також взяти участь у КНУ-Експо наступного року.»

А від себе додамо, що радимо вступати на Факультет соціології, аби лампова дружня атмосфера та нові цікаві знання супроводжували вас увесь шлях університетського навчання