Підведено остаточні підсумки Конкурсу есе 2023!

Учасниці та учасники не лише продемонстрували свої таланти та навички в письмі, а й проявили свою щиру зацікавленість суспільними процесами та трансформаціями, поділились власними переживаннями та рефлексіями. Ми із захопленням читали ваші неповторні роботи і готові підвести підсумки!

З огляду на велику кількість яскравих і змістовних конкурсних робіт, ми розподілили дипломи та подарунки за 1, 2 і 3 місце між п'ятьма призер(к)ами.
Перше місце посів Нікіта Шелков з його оригінальними та оптимістичними роздумами на тему розвитку культури екосвідомості українців!
Друге місце розділили Вероніка Куліковська та Поліна Зіневич.
Третє місце посіли Денис Лозиченко та Яна Жидецька.

Якщо Ви не побачили своє прізвище у п'ятірці переможців - не засмучуйтеся. Розгляньте це як виклик для подальшого вдосконалення своїх знань з соціології та невпинного аналізу складних соціальних тем. Повірте, це захопливо!
 
Ми запрошуємо усіх учасників конкурсу без винятку на соціологічний воркшоп, що відбудеться 22 квітня на факультеті соціології КНУ ім. Тараса Шевченка (в онлайн форматі). Тоді ж ви зможете отримати свої дипломи, сертифікати й інші призи, а також познайомитися ближче із соціологією, дружнім колективом нашого факультету та весело і з користю провести час!
 
Чекайте невдовзі на подробиці щодо воркшопу та не забувайте перевіряти пошти!