Відбувся ФІНАЛ першого New Junior Research Challenge

Відбувся ФІНАЛ першого New Junior Research Challenge – конкурсу ВЛАСНИХ ДОСЛІДНИЦЬКИХ ПРОЕКТІВ, що проведений в кооперації компанією Research.ua та Факультетом соціології.

Попри два форс-мажорні фактори «епідемії» і «війни» конкурс проведено. Ми маємо переможців. І так – переможці ВСІ, адже знайти сили, натхнення, азарт та мотивацію розпочати, організувати себе і завершити дослідження – це неймовірні навички, які продемонстрували всі учасники. І що дуже важливо: всі учасники отримали можливість напряму зануритися в практику реалізації панельних досліджень.

Проекти учасників, окрім того, що допомогли їм прокачати власні навички реального дослідження, знайшли відображення в їхніх курсових та дипломних роботах, стали основою виступів на конференції "Шевченківська весна-22", а також отримали практичне втілення у розробці рекомендацій зацікавленим інституціям управління та бізнесу.

Наші переможці отримали Сертифікати учасників, і відповідно:

1 МІСЦЕ з преміями в 10 000 грн. розділили:

  • Северин АннаПлахотнік Анастасія з дослідженням на тему «Суперечливість ролі комп'ютерних ігор в дозвіллі молоді»
  • Олійник Анна з дослідженням на тему «Нерівність доступу населення України до правової допомоги: основні потреби та шляхи вирішення правових питань»

2 МІСЦЕ з преміями в 5 000 грн. посіли:

  • Літвін Даяна з дослідженням на тему «Трансформації маскулінних образів в сучасному українському кінематографі»
  • Бурдін Ярослав з дослідженням на тему «Оцінка якості відеоконтенту українською мовою в Інтернеті»

3 МІСЦЕм з преміями в 3 000 грн. відзначено:

  • Лаєш МаріюШевченко Артема з дослідженням на тему «Дослідження ставлення мешканців міста Києва до дотримання нових карантинних обмежень у закладах громадського харчування»
  • Безуглову Валерію з дослідженням на тему «Вивчення впливу пандемії на зміни звичок і вподобань Інтернет-комунікації молоді»
  • Коростельову ЛіліюНахоренко Анастасію з дослідженням на тему «Кібербезпека відкритих даних: дослідження за допомогою автоматизованого збору інформації»

 

Вітаємо всіх причетних до конкурсу! Дякуємо компанії Research.ua за ідею, підтримку та допомогу у його проведенні.